O nas

img_0913
img_0907 Restauracja Kraków
Grande Grill to jeden z pierwszych domów stekowych w Polsce i najpopularniejsza taka restauracja w Krakowie. Nasza historia sięga 1999 roku, kiedy to przy Rynku Głównym otworzyliśmy lokal dedykowany miłośnikom amerykańskiej kuchni. W Grande Grillu najważniejsze jest mięso – jego gatunek oraz sposób przyrządzania.

Specjalizujemy się w potrawach, których głównymi składnikami są wołowina, wieprzowina oraz drób. Wszystkie rodzaje mięsa, które serwujemy, przechodzą przez długi proces weryfikacji – naszym priorytetem jest najwyższa jakość i niepowtarzalny smak. Grillujemy także owoce morza, ryby, warzywa oraz sery. W karcie znajdują się zarówno propozycje sytych burgerów i aromatycznych steków, jak i lekkich sałatek i pysznych deserów. Dla najmłodszych przygotowaliśmy Smocze Menu, które zaskoczy niejednego malucha.

Przez lata pracowaliśmy na zaufanie i uznanie naszych gości, co nauczyło nas wyczuwać Państwa oczekiwania oraz tak konstruować menu, by z amerykańskiej kuchni czerpać to, co najsmaczniejsze. Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami możemy urozmaicać kartę o sezonowe produkty polskich gospodarstw. Stworzyliśmy dla Państwa bogatą kartę drinków oraz win, które zostały wyselekcjonowane specjalnie do dań, które podajemy. Dodatkowo serwujemy aż czternaście gatunków piwa.

Z biegiem czasu miejsce to ewoluowało i dziś cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród mieszkańców Krakowa oraz licznych turystów, którzy często do nas wracają.